jak to najit??

nemuzu v pc najit jednu hru ktera se jmenuje___Shau­ndwhitesnowbo­arding..

nemuzu ji nikde najit tak jsem dala přidat nebo odebrat programy a tam to je jenže nevim v jakej je to složce:(( ://

Nejlepší odpověď
bolak

Úplně jako první bych udělal to, že bych se kouknul do nabídky Start>Programy.
Pokud byla hra nainstalovaná nedávno, tak by měla být někde ve spod, pokud byla nainstalována jako poslední, tak by měla být uplně dole.

Když to tam nebude, zkus to vyhledávání. Do řádku buď zadáš celý jméno hry a nebo jen část, protože to jak se ta hra jmenuje nemusí znamenat že se tak bude jmenovat i ta složka ve který se nachází.

Taky můžeš vyzkoušet rozšířený vyhledávání, kde můžeš zadat i datum kdy nastala v adresáři týhle hry nějaká změna nebo pokud si stáhneš TotalCommander, tak u každýho adresáře je vpravo vedle nápisu <DIR> i datum poslední změny v adresáři, takže projedeš jen ty adresáře, ve kterých nastala změna až po té co jsi hru nainstalovala.

Pokud si při instalaci vlastnoručně nenastavovala vlastní cíl kam se má hra instalovat (což asi ne :) ), tak nejpravděpodobnější místo, kde by mohla bejt je C:\Program files\… nebo C:\ Games\…

Poslední možnost je pak spustit instalátor hry znovu a mrknout se kam ji chce PC nainstalovat a pod jakým názvem a tam si ji pak najít, případně srát na to a prostě naistalovat celou hru znovu.

Další odpovědi
kamila44444

Zkus tu hru najít jinde. Klikni na start a jestli máš novější počítáč, tak tam dole by mělo být hledej nebo hledat a tam zadej tu hru a mělo by ti to něco vyhledat. pokud máš starší, tak také klikni na start a vedle toho je lupa, klikni,napiš název a hledej :D

Michal Kole

Prohledej složky Program Files a Program Files(x86)