honza7

Jak to děláte, když jste přepracovaný a můžete si vzít tří denní dovolenou?

Myslím, že není co dodat:-)

Odpovědi
ivzez

Co dodat možná není,
ale překlad do češtiny by to chtělo
(není jasné, nač se ptáte) …

led

Venujem sa inej odlišnej práci.
Tak, ako posol kdesi v Andách, chvíľu beží, chvíľu ide krokom, svojim tempom prekoná rýchlejšie väčšiu vzdialenosť, než keby len bežal, alebo len kráčal. Telo smie odpočívať len…, ako sa to hovorí: vojak beží, alebo leží, ak leží, tak sa zakopáva. Ak necháte živý organizmus v nečinnosti neoddychuje, ale stráca pocit života.

marci1

Vezmu si tu tří denní dovolenou a budu relaxovat. Nejlépe v lese, mezi srnkami, veverkami a zajíci. 🙂

ptáč

Jdu na jedno pivko a už se nevrátím. Je to jasné?

klumprt

Vezmu si třídenní dovolenou a v předvečer prvního dne si v krčmě propláchnu hlavu.