Kakakoka

Jak dlouho trvá ověřování TR na živnost. uřadě?

jak dlouho trvá ověřování TR na živnost. uřadě? děkuji

Odpovědi
Stingo

To by mělo být co by dup.

Pepa25

Pochopil jsem, že ve vašem případě nejde o ověření informace, ale o to, jak se úřad z nalezeným záznamem vypořádá. To záleží na jejich interním postupu: dovedu si např. představit, že příslušný referent může navrhnout, že záznam nebrání vydání živnosti, ale musí mu to třeba schválit nadřízený – a to trvá (ale to jen spekuluju).

kelley

Databáze ŽÚ a trestní rejstřík jsou propojené. Je to hned. Při žádosti o živnost se ověřuje TR automaticky při podání žádosti. Moje čerstvá zkušenost.

Kakakoka

snad to bude co nejdřív, jelikož zápis se netýka s podnikánim ani podvody a už je to dýl..ale zatim se nikdo neozval, a už to je tejden

Děda Louda

Bože, to to letí. To už tejden nezlobíš?

Pepa25

Marně přemýšlím, co může znamenat TR … Je myšlen Rejstřík trestů?

Kakakoka

ano