jirka F

Jak šmejdi zjistí moje mobilní číslo (nechápu)?

Dnes mně volal pán s číslem 778747510 a říkal, že je z televizní společnosti, ani neřekl, jak se ta televizní společnost jmenuje, a začal kecat, ptal se od koho máme satelit a že se na satelitech mění polarity (myslím že to jsou kecy jeden za druhým) a tak dále, tak jsem řekl: „Děkuji, nechci, sbohem“ a položil, ale udivuje mě, kde on vzal moje mobilní číslo, nevíte to náhodou někdo, kde to oni seberou?

bonus: máte taky nějaké zkušenosti s obtěžujícím voláním a lživou reklamou?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. operátoři prodávají seznamy
  2. někde jsi je uvedl

Příště jej nech ´vykecat se´ – polož telefon a nevšímej si jej, dotyčný ztratí čas…
😉
______________
Ad „bonus“ – jo jo, já takové ptáčky nechávám si pokecat – odložím telefon…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Koupil ho. S telef. čísly i s emailovými adresami se obchoduje.

Hlada

Kromě různých seznamů používají generátory náhodných čísel. V průměru mi někdo volá každý druhý den. Nemám potřebu být na tyto lidi nezdvořivý nebo je nějak urážet. Na druhém konci není podvodník, ale člověk, který nesehnal jinou práci a tak vzal z nouze alespoň toto.

Stingo

Od té doby, co mám v zaměstnání několik internetových bankovnictví různých bank, mi začal stále někdo volat z těchto otravných čísel !!!!

briketka10

Zjistí si ji jednoduše, kde jsi různě registrovaný, anebo
na netu pokud máš živnost.

Mám s nimi zkušenosti, ale taky je nechám vypovídat,
potom řeknu, že takovou věc už mám, nebo nepotřebuju
omluvím se jim a popřeju hezký den 😁

lexx

číslo se neutají…stačí někomu neuváženě dát jednu vizitku, někde na veletrhu třeba nebo na jednání v cizí firmě a už Tě mají v hledáčku, mně chodí maily ze zahraničí kde jsem nikdy nic neposílal, z principu odesílám do koše

cukrar

Klidně nějaký kamarád za drobný dárek…

anonym

Copak je to „pravdivá reklama“?

anonym

Jsi v databázi,kde si někdy číslo poskytnul,buď nech pána vykecat a neposlouchej ho nebo to típni.
U takovejch hovorů se někdy člověk pobaví,když ti chtějí něco vnutit.

jirka F

pro Matesax ne není to pravdivá reklama to by už říkali i v TV novinách v rádiu
a dalších informacích a že by najednou měnili polarity na všech satelitech bez informaci veřejnosti.

Quimby

Já mám na ně asi smůlu, ale mně nikdo nikdy nevolá a to bych si rád popovídal :(
Ani žádné ankety mě nezastavují na ulici nebo tak něco…

gecco

😉
Na ulici mne taky nezastavují – vypadám jako houmles a, jak říká kámoška, nebezpečnej…
😉

gecco

Hlada – možná mám smůlu, ale ještě jsem nepotkal poctivého podomního (telefénního…) prodejce…
Taky nemám (obvykle) potřebu je urážet – ale otravovat se nenechám…