dust8

Jak složité je shodit 20 kg?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak třeba do kanďáku s benzínem stačí žďuchnout.

Další odpovědi
orwell

Záleží na váze, věku, genetice, životosprávě, životním stylu, celkovém zdraví a motivaci s odhodláním vydržať. Takže pro někoho to může být velmi obtížné, až nemožné. Jsou ale lidé, kteří s úpravou váhy nemají problém. Např. někteří herci, kteří kvůli roli klidně těch 20 kg záměrně přiberou a poté celkem snadno svoji váhu upraví na obvyklou hodnotu. Někdo s tím zápasí po celý život. Pokud pominu nějaké chemické látky včetně léků, pak to bez zvýšené tělesné aktivity půjde sotva. Mám na sobě vyzkoušeno, že za léto shodit 10 kg je možné a celkem bez problémů. Vydrželo mně to ale jen do Vánoc ☹

marci1

Pokud má člověk pevnou vůli, opravdu chce, tak v pohodě zhubne 20 kg za půl roku. 🙂

Hufnágl

Hele, já během půl roku shodil 19 kg a to díky, že jsem přestal chlastat pivo a začal nízkosacharidovou dietu. Málo příloh, hodně masa.
Paní MUDr. má ze mne radost

zjentek

Taky hodně záleží na tom, jak těžké bylo je navíc nabrat. Anebo „to samo“???

zjentek

Jak SLOŽITÉ bylo…