Avatar uživatele
anonym

Dá se za 3 měsíce zhubnout 20 kg?

Dá se za 3 měsíce zhubnout 20 kg?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sandy před 5042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ANO

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOG

Asi jo.Ja jsem chtel na oslavu narozek vypadat dobre a tak jsem za 2 mesice zhodil 13 kg.Samozrejme mam neco opet zpet,ale jde to.
Makal jsem 2 hodiny denne – chodici pas tretina,tretina posilovani fitko a tretina plavani.Omezil jsem tuky,trosku dieta a vypustil jsem veskery alkohol.Good luck.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Určitě dá! Pokud budete úplně zdravá,i když mírně plnoštíhlá,tímhle fofr zhubnutím si přivodíte negativní změny metabolismu,tělo může začít zadržovat vodu,což na oko vypadá,že tloustnete,takže se můžou připojit i psychické problémy.A elas­ticita kůže taky má své hranice,tak,i když budou kila dole,kůže Vám zestárne,a tam,kde byly tukové polštáře,bude plandavá vrásitá kůže.To opravdu nepřeháním.Pokud budu nespokojená se svou váhou,začnu o tom přemýšlet dřív,absolutně nesnáším hesla typu – ZHUBNOUT DO PLAVEK ZA „X“ DOBU!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Záleží na tom, zda dotyčný má vysokou obezitu, pak jde snižování hmotnosti mnohem rychleji, než u někoho, kdo má mírnou obezitu, či jen nadváhu. Ale co mohu k tomu ještě dodat, že ani pro obézního člověka, není tento úbytek váhy zcela zdravý. 🙂

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/nepritel-nejen-zen-nadvaha-obezita/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Ano dá : http://www.you­tube.com/watch?v=8XVkPpD­JfYE . Pokud nebudete vůbec jíst. Proč ale? Ve skoro každé nemocnici jsou dietní sestry, které vám dají jídelníček na míru. Víte jak bude tělo trpět? Jednou začnete jíst normálně a tělo se bude zuby nehty držet kalorií ze strachu před další hladovkou.

Asi chcete zhubnout do plavek. Jenže si to představte, v bazénu (u rybníka, v moři) Jak budete plavat bez energie? Určitě tam bude stánek s voňavíma klobáskama a langošema. Díky, já se radši najím ať se ostatní na mě nekoukají.

Tahle žena by si to s vámi vyměnila! http://www.you­tube.com/watch?v=yt­cjrtnWmOM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prý pomáhá dlouhý bič a malej dvorek.
Vtip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

samozřejmě že dá,pracoval jsem roky na LDN,tak vím,ale nedoporučuji,lepší je být plny a zdravý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Liposukcí.
Miniumum jídla v žádném případě. Tělo nemá z čeho brát energii.
Ano jíst po max 3 hodinách, lépe po 2.
Žádné tuky, celozrnné pečivo, proteiny – kvalitní !!
Rychlá redukce není zdravá a pokud nezměníš stravovací návyky, nastává jo-jo efekt.
Dej pozor, aby tělo nespalovalo cukry, ale tuky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobý den.Vím o čem mluvíte,ale ze zdravotního hlediska za 3 měsíce zeštíhlet o 20kg jako zdravotní sestra vůbec nedoporučuji.Chce to napřed lékařské vyšetření na hladinu cukru v krvi a vyšetření štítné žlázy.Také je potřeba zhodnotit svůj dosavadní jídelníček a kolik Vám je let.jestliže jste v přechodu tak je jasné ,že mate pomalejší metabolismus.Do­poručuji Vám tedy nechat si udélat celkový krevní obraz s testem na Vaši hormonální hladinu ať jste v přechodu či nikoliv.Celkový krevní obraz si nechte udélat u své obvodní lékařky a podle výsledku Vám Paní doktorka doporučí dietu s ohledem na krevní výsledky.Prosím nepodceňujte mých rad protože JE TO U Vás velmi důležité.Také ten celkový krevní odbér Vás zatím nebude stát ani korunu.POdle voleb se téměř časem bude ve ZDRAVOTNICTVI platit za všechno což je pro chudší lidi katastrofální.Za měsíc je zdravé zeštíhleť o maximálně 5kg.Kdyby jste chtéla zeštíhlet téch 20kg tak by jste musela za den zhubnout o 4,5kg,což je vražedné.Přeji Vám vše dobré.ZAJ-PO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazisvět

ano, dá se zhubnout za 3 měsíce o 20 kg. Znamená to však, že každý den potřebujete vydat o cca 10 000 kj více než sníte. 1 kg lidské hmotnosti je zhruba 32 000 kj. 10 000 kj znamená například 2,5 hodiny běhu, přesné číslo záleží na pohlaví a váze. Zvažte, jak je to pro vás reálné. Lékaři však nedoporučují hubnout o více než 0,5 kg týdně.

Zdroj: www.kaloricke­tabulky.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

V minulosti jsem zhubla 20kg za 3 měsíce,ale je to dřina,jen cvičení,minimum jídla a hlavně pevné nervy.Hodně pít.Jíst malé porce po 2 a půl hodinách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Doomtrooper

Určitě dá, ale je to individuální a samozřejmě pro to člověk musí něco udělat, jak se píše na těchto stránkách:

Zdroj: http://www.hub­nete.cz/wellnes­sprodukt/vysled­ky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

smozrejme ze ano.Ale zalezi kolik mate nadvahu. Ale rychly ubytek vahy nedoporucuju,telo a mozek v šoku , žaludek nebude vedet ktera bije a kůži budete mit jak sharpej.Tak pozor na to..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Proteinové diety mají skvělé výsledky. Dá se s nimi zbuhnout opravdu hodně, rychle a účinně. Kdž dodržujete pravidla stravování po dietě, tak nehrozí jojo. Já mám zkušenost s ketofit. Výborná dieta, opravdu jsem s ní konečně zhubla.

Avatar uživatele
novaklen

Nemožné to určitě není. Zdravé to ale také určitě nebude. Navíc pomalejším hubnutím lze dosáhnout dlouhodobějších výsledků. Pamatuji si, že když jsem se snažila zhubnout já, tak mi hodně pomohla úprava jídelníčku. Dost jsem například omezila nezdravé cukry. To udělalo hodně. Právě k tomuto kroku mě částečně donutil i strach z cukrovky, viz https://www.bi­omag.cz/diabe­tes-cukrovka/ ke které jsem tehdy podle lékařů měla předpoklady.

před 1287 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jako takto – pokud se do hubnutí opřete a zvolíte ten nejlepší způsob, tak se prostě zadaří. Doporučuju pročíst info o té dietě – https://www.pro­dietix.cz/? Ta kila jdou dolů prakticky hned, do měsíce už budeš vidět krásný výsledek!

před 1658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, ano já! Držím dietu Prodietix https://www.pro­dietix.cz/ a jsem s ním moc spokojená. Konečně vidím, jak se mi mění tělo, protože kila letí dolů! Doporučuju. Jinak teda osobně musím říct, že jídla jsou chutná. Měla strach, že mi jídla nebudou chutnat nebo ze mi treba nebudou stacit, ale ne… Všechno klape naprosto perfektně.

před 1692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jako takto… jasně, že dá. Ideální je třeba proteinová dieta, ale tečh je celá řada. Je třeba si vybírat opravdu pečlivě. Proteinová dieta je hlavně o jídle. Pokud nebudou jídla chutnat, nevydržíte dietu držet a je problém… Za mě proto doporučuju dietu prodietix. Ta nabízí velmi chutná jídla. Sama mám ozkoušeno.

před 1720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alicenela

Když někdo tak rychle hubne, a přestane s dietou, tak nenabere to hned zpátky? a to třeba ještě víc?

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Záleží jakou dietu držíte já jsem poctivě držela předepsanou a sestavenou proteinovou dietu, kde jsem si objednávala vždy jídlo na měsíc, je to vesměs instantní, a velice jednoduché na přípravu, kila šla výrazně a rychle dolů.

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alicenela

Kdo Vám to prosím sestavil tu dietu? bylo to drahé?

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Drahé to nebylo jak se to vezme, koupila jsem si vždy balíček předchystaných jídel na měsíc, a nejedla jsem nic jiného, to stojí 6 tisíc, když jsem to počítala, tak to jsem projedla i za normální jídlo, mrkněte na https://www.ke­tofit.cz/

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Jojo, cena je v pohodě tady u té diety… Ale zajímalo by mě, jak jsi na tom teď. Vrátila jsi se k normální stravě?

Nový příspěvek