Rejkjavik

Dobrý den, mám začít hubnout?

Měřím 175 a mám 72,2. Myslíte, že potřebuju hubnout? D9ky za váš názor

Odpovědi
iceT

Změř si BMI,teď ještě záleží na tom,jsi-li holka či kluk.Nám kdysi ve škole říkali,že u děvčat by se mělo od výšky odečíst 100,tedy jako holka bys měla vážit zhruba 65 kilo.U kluků už nevím jak to bylo,snad se odečítalo 100 a připočítávalo 10, tedy při výšce 175 by měl kluk vážit asi 85kg
Akorát nelze to takto obecně zjednodušovat.

marci1

Ne. Tvoje váha je v pořádku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/moje-idealni-vaha

redy

A co ty? Chceš?

postcd

Podle toho, jestli jsi tlustá/ý. Pokud máš tukové zásoby a pneumatiky na břiše, tak bych hubnul. Dobrá je podle mě zeleninová a ovocná dieta.

Denasha

je to na tobě. ale podle tebou zadaných údajů to nemá důvod. pokud si kluk tak by se mělo odečíst od výšky asi 100 takže jsi v pohodě. pokud holka (což asi ne) tak to už si nepamatuju. ale bud v pohodě.