Kris

Kde se koupí jablečný ocet?

Dobrý den,
omlouvám se za stupidní otázku :) ,ale kde mám koupit jablečný ocet?Byla jsem ve třech obchodech a nic.A prodavačky mi ani nedokázaly říct kde ho seženu.

Nejlepší odpověď
www

Není spotřeba tento ocet složitě shánět, můžeš si ho vyrobit sama:
Doplňuji:
Je to jednoduché a hlavně víš, cos vyrobila. U věcí z obchodů si nemůžeš být jista naprosto ničím ☹.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/lze-si-doma-svepomoci-vyrobit-ocet?podobna=1

Další odpovědi
anonym

viz dalších 11 odkazů:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jable%C4%8Dn%C­3%BD%20ocet

hanulka11

u nás ho mají i v potravinách a ve větších supermarketech v regálech u octa jinak v prodejnách zdravé výživy i v drogeriích Rossmann , Teta a DM

Gigul

V nějakém obchodu se zdravou výživou , nebo bio potraviny. Nebo vlastnoruční výroba.

www

Ajajaj! Až po doplnění vidím, že se moje prsty s T9 nějak hádají, či co.
Slovo potřeba a ne spotřeba mělo bét (pro nemoraváky být) 😁.