Avatar uživatele
Michala11

Jak slavíte dnes, tj. 10 10., Den duševního zdraví?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler, dubraro před 2025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ráno v pořadu Studia 6 jsem vyslechla rozhovor s jedním vědeckým pracovníkem, který je v Londýně na konferenci týkající se psychického zdraví. U nás je prý málo lidí, kteří navštěvuji psychologa či psychiatra, prý se stydí, co by tomu řekli lidé..

Zaujalo mě to, s čím se setkáváme zde na Odpovědích, že se jedinci ptají na netu na zdravotní problémy místo toho, aby šli k lékaři.

Odborníci to považují za začínající příznaky psychické poruchy, jejíž název – hlava mapa – jsem zapomněla.

Jinak jsem tento den oslavila tak, že jsem v klidu řešila invazi berušek – kolem 100 – zalíbilo se jim v okně.

Bylo mně jich líto, ale co se dalo dělat. Snad to byly „pravé berušky“, i když byly nějak moc malinké, ale vymetla jsem je do zahrady.

Postříkám venkovní parapet savem, aby se znova neobjevily.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Snažím se nezbláznit a právě vymýšlím, jakou nejlepší pohodičku si udělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Dám si pár piv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Rozčiluji se při reklamaci televizoru, který klekl po čtyřech měsících od pořízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Konečne viem, prečo sa mi chce toľko spať. Predsa len, keď vypnem mozog, aj telo si chce odpočinúť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michala11

To je výzva! Nezbláznit se!

před 2025 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek