Michala11

Jak slavíte dnes, tj. 10 10., Den duševního zdraví?

Nejlepší odpověď
annas

Ráno v pořadu Studia 6 jsem vyslechla rozhovor s jedním vědeckým pracovníkem, který je v Londýně na konferenci týkající se psychického zdraví. U nás je prý málo lidí, kteří navštěvuji psychologa či psychiatra, prý se stydí, co by tomu řekli lidé..

Zaujalo mě to, s čím se setkáváme zde na Odpovědích, že se jedinci ptají na netu na zdravotní problémy místo toho, aby šli k lékaři.

Odborníci to považují za začínající příznaky psychické poruchy, jejíž název – hlava mapa – jsem zapomněla.

Jinak jsem tento den oslavila tak, že jsem v klidu řešila invazi berušek – kolem 100 – zalíbilo se jim v okně.

Bylo mně jich líto, ale co se dalo dělat. Snad to byly „pravé berušky“, i když byly nějak moc malinké, ale vymetla jsem je do zahrady.

Postříkám venkovní parapet savem, aby se znova neobjevily.

Další odpovědi
Kepler

Snažím se nezbláznit a právě vymýšlím, jakou nejlepší pohodičku si udělat.

dubraro

Dám si pár piv.

dudu

Rozčiluji se při reklamaci televizoru, který klekl po čtyřech měsících od pořízení.

led

Konečne viem, prečo sa mi chce toľko spať. Predsa len, keď vypnem mozog, aj telo si chce odpočinúť.

Michala11

To je výzva! Nezbláznit se!