Nela56

Jak si v mém věku vydělat ?

Pěkný večer, poslední dobou velice často uvažuji nad tím, jak si v mém věku (17) vydělat nějaký ten peníz.
Celé 4 roky jsem měla brigádu v zahradnictví, kde jsem trávila léto, když byla práce, i víkendy. Ted už ale od léta práce není, nebude, a tak se delší dobu snažím najít brigádu novou, to se mi ale vůbec nedaří. Hledám všude možně, píšu i do firem, kde zrovna nikoho nehledají, různě se ptám, ale nic.
Popravdě by mi stačila práce na pár hodin týdně, jelikož dojíždím. Jde mi o to, že mám ráda sport, ráda chodím po horách, chodím na lezeckou stěnu, plavat a tyto věci něco stojí. Potřebovala bych nějaký ,,stálý měsíční příjem", se kterým bych mohla počítat (stačilo by třeba alespon 1000,–). Rodiče se mi snaží přispívat, ale už tak mi platí dost odlišných věcí, a tak bych v tomhle byla ráda samostatná.
Budu ráda za tipy :)

Nejlepší odpověď
elkon

Třeba doplňovat zboží v samošce, nebo supermarketu.

Další odpovědi
_Bůh_

Programování

Kazatel

Najdi si solventního přítele.

Ametyst

Co roznášení pošty nebo letáků?