Blecha

Jak si vydělat ?

Dobrý den, je mi 13 a chci si nějak vydělat. Nevíte jak ? :D

Nejlepší odpověď
panenka

SKUS SE U VÁS ZEPTAT TŘEBA NA POŠTĚ JESTLI NEPOTŘEBUJOU NA BRIGÁDU NĚKOHO NA ROZNÁŠKU LETÁKŮ A UVIDÍŠ CO TI ŘEKNOU

Další odpovědi
Tombik

Tak třeba zkus dělat webovky-mě je 12 a mám vyděláno přes 10 000Kč ;)

Vicki

Naprosto Ti rozumím,ale na brigádu Tě vezmou bohužel až od 15 let.Tak to už vydržíš ne?:-)

Dr. Avatar

Taky sem chtěl napsat letáky, jestli se nepletu tak Kaufland platí nejlépe. Tak jestli je u tebe ve městě Kaufland, tak bych neváhal.

vecernice

Ještě se naděláš až až-máš čas nikam se neženˇ.Ale když tak přemýšlím tak asi fakt jen ty letáky,protože dneska už se ani do sběru nechodí.

Nuk nuk

Ve Tvém věku to bohužel nejde moc dobře, správně bys totiž neměl mít brigádu a navíc bys neměl dostávat do ruky nic jako „plat“. Je fakt ale, že třeba ty letáky, o kterých tu píší ostatní, často rozdávají i děti ve Tvém věku.
Jediná cesta, která mě napadá kromě nich, je říci si rodičům o kapesné a šetřit – neutratit to hned.

honza19hk

vecernice pleteš se v každým větším městě se vozí papír do sběru ale hovno za něj platěj.Já od 7 let jezdím s železem a barevnými kovy.
ale TENTO DRUH BRIGÁDY NEDOPORUČUJI-RYCHLE SI NA NĚJ ZVYKNETE A LIDI VÁS MAJÍ ZA „BEZĎÁKY“
Já to dělám jako smluvní partner firem co rekonstruují bytová jádra

afro.minerva

Já jsem ve tvém věku dělala kamelota. Určitě máte ve městě nějaké noviny, které by jsi takhle mohl/a prodávat. Sice z toho nebyly kdo ví jaké zisky, ale každá koruna je dobrá a jestli chceš pracovat, tak ti určitě rodiče také pomůžou něco najít. Zkus se jich zeptat.

Pozor! Pokud budeš prodávat noviny, tak je prodávej jenom na ulici a nikam s nikým nechoď, jasný? Ani když ti řekne, že nemá peníze s sebou. Musíš je prodávat tam, kde je velký pohyb lidí a jsi na veřejném místě. V žádným případě nechoď s nikým do auta nebo k němu domů, případně do nějakých podchodů a tak. Pokud chce noviny, může si pro peníze dojít a pak se vrátit. Jasný…

monarcha

jdi mejt na benzínku okna u auťáků