Avatar uživatele
Blecha

Jak si vydělat ?

Dobrý den, je mi 13 a chci si nějak vydělat. Nevíte jak ? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

SKUS SE U VÁS ZEPTAT TŘEBA NA POŠTĚ JESTLI NEPOTŘEBUJOU NA BRIGÁDU NĚKOHO NA ROZNÁŠKU LETÁKŮ A UVIDÍŠ CO TI ŘEKNOU

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tombik

Tak třeba zkus dělat webovky-mě je 12 a mám vyděláno přes 10 000Kč ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Naprosto Ti rozumím,ale na brigádu Tě vezmou bohužel až od 15 let.Tak to už vydržíš ne?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dr. Avatar

Taky sem chtěl napsat letáky, jestli se nepletu tak Kaufland platí nejlépe. Tak jestli je u tebe ve městě Kaufland, tak bych neváhal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ještě se naděláš až až-máš čas nikam se neženˇ.Ale když tak přemýšlím tak asi fakt jen ty letáky,protože dneska už se ani do sběru nechodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ve Tvém věku to bohužel nejde moc dobře, správně bys totiž neměl mít brigádu a navíc bys neměl dostávat do ruky nic jako „plat“. Je fakt ale, že třeba ty letáky, o kterých tu píší ostatní, často rozdávají i děti ve Tvém věku.
Jediná cesta, která mě napadá kromě nich, je říci si rodičům o kapesné a šetřit – neutratit to hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

vecernice pleteš se v každým větším městě se vozí papír do sběru ale hovno za něj platěj.Já od 7 let jezdím s železem a barevnými kovy.
ale TENTO DRUH BRIGÁDY NEDOPORUČUJI-RYCHLE SI NA NĚJ ZVYKNETE A LIDI VÁS MAJÍ ZA „BEZĎÁKY“
Já to dělám jako smluvní partner firem co rekonstruují bytová jádra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já jsem ve tvém věku dělala kamelota. Určitě máte ve městě nějaké noviny, které by jsi takhle mohl/a prodávat. Sice z toho nebyly kdo ví jaké zisky, ale každá koruna je dobrá a jestli chceš pracovat, tak ti určitě rodiče také pomůžou něco najít. Zkus se jich zeptat.

Pozor! Pokud budeš prodávat noviny, tak je prodávej jenom na ulici a nikam s nikým nechoď, jasný? Ani když ti řekne, že nemá peníze s sebou. Musíš je prodávat tam, kde je velký pohyb lidí a jsi na veřejném místě. V žádným případě nechoď s nikým do auta nebo k němu domů, případně do nějakých podchodů a tak. Pokud chce noviny, může si pro peníze dojít a pak se vrátit. Jasný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monarcha

jdi mejt na benzínku okna u auťáků

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek