Avatar uživatele
tony2412

Jak si v Androidu 9 uspořádat aplikace podle svého?

Např. mám jen jednu aplikaci na obrazovce a nejsem schopen ji přemístit na jinou obrazovku, někdy se mi to povedlo, ale když si uvědomím, že bych si měl uspořádat ty ikony podle sebe, abych se v tom líp orientoval, tak mě jímá hrůza! Ta jedna ikona mi přeskočila na prázdnou obrazovku a nemůžu ji dostat zpátky… Jde o Android 9 Xiaomi redmi 7// Ano, ten problém byl, dojet ke kraji a POČKAT, až se přejde na druhou obrazovku, ale já nečekal a chtěl jsem ji tam cpát, a to nešlo! Takže dík za radu, teď už to bude v pohodě!!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Na Androš devítce (Pie) je to stejné jako předchozí. Prostě podrž chvilku ikonu, kterou chceš přesunout, počkej až se „uvolní“ (ostatní ikony se jakoby trochu zmenší) a pak ji přesuň na požadované místo. Pokud chceš na jinou obrazovku, tak ji naveď až ke kraji displeje a počkej, než naskočí vedlejší obrazovka a teprve pak přesunovanou ikonu uvolni. A snad víš, že některé ikony po stisknutí vyhodí menu – u těch stačí po chviličce držení s ní zkusit pohnout (posunout), aby se „uvolnily“. Fakt lehké, neboj nic! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Prostuduj manuál a zkoušej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nainstalovat nějaký dobrý launcher.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek