Weirdquestio

Jak si průměrný Rus představuje mapu Evropy?

Je na to někde průzkum? Řekl bych že by to dost řeklo o tom, co Rusové plánují. Takhle moc nechápu co vlastně chtějí, ničí v podstatě “svou” vlast, když považují Ukrajinu za své území. To je jako bych chtěl ukrást dům, ale nejprve bych ho podpálil.

Napadlo mě tohle:

  1. Chtějí jen ta území kde jsou naleziště plynu (Donbas a Chersonská oblast) připojit k Rusku
  2. Udělat z Ukrajiny Protektorát
  3. Obnovit Varšavskou smlouvu
  4. Posunout ruské hranice až k Berlínu

Nejlepší odpověď
elkon

Máš zbytečné starosti. A myslím, že tohle průměrného Rusa nezajímá.

Další odpovědi
da ny

Průměrnému Rusovi bude patrně Ukrajina, jako taková „ukradená“, pokud mu nebude hrozit nebezpečí, bezpráví apod. Má patrně jiné starosti i zájmy.
Vychází z toho, čím ho krmí tamní média a vláda. Stejné je to u nás. Doma máme informace, které „dostáváme“, jiní hledají i ve světě. Takovou možnost průměrný Rus nemá.
Ani jedna z Vámi uvedených možností není představou průměrného Rusa. ;D

Filip84

S ohledem na tu skutečnost, že tady pravidelně, ani nepravidelně, nepřispívá ani jeden „průměrný Rus“, obávám se, že na tuto otázku kvalifikovanou odpověď nedostaneš.

Je proto naprosto zbytečná.

Na politiku státu má to, co chce „průměrný“ XXX, nulový dopad. V jakémkoli směru.

Ametyst

“Průměrného Rusa” se hlavně nikdo na nic neptá, stejně jako se nikdo neptá průměrného Čecha. Až tak daleko kamery a mikrofony nejedou.:-) U nás dokonce nemáme zákon o referendu, takže rozhoduje osa Berlín-Brusel.

dubraro

Průměrný Rus Evropu ani na mapě nenajde.

hapiky

Průměrný Rus dobře ví, že je Putin utopista. Ale to nevadí, hlavně že máme svého geroje.

led

hapiky, vaše hodnotenie priemerného Rusa je naozaj vysoké.
Viete si predstaviť, keby sa rovnaká otázka položila v štátoch EU, koľko % priemerných občanov v štátoch EU by vedela správnu odpoveď na otázku „Kto, alebo, čo je to utopista?“
Vy to viete zodpovedať okamžite po prečítaní tejto otázky, bez pozretia do „ťaháku“? 🤞