panxnotdead

Jak si přivyděláváte?

Nejlepší odpověď
anonym

Chovem psů. Ale někdy- většinou, to vychází tak, že jsem ráda, když jsou „na svém“…čili když nemám v chovu větší náklady než zisky. Ale to není činnost, kde se dá předem kalkulovat a provozovat ji jen s vidinou zisku. Máš v tom srdce, city, potřebuješ i trochu štěstí a nikdy nemůžeš do „nákladů“ počítat čas a jiné neziskové investice… Živí mě (a většinou i smečku) jiné moje aktivity.

Další odpovědi
hanulka11

nijak – mám takový příjem jaký si zasloužím a jsem spokojená

quentos

překladem, občas to jsou pěkný chuťovky, jako třeba ten poslední – archeologický text z češtiny do němčiny. Raději překládám z a do angličtiny, v té mám nesrovnatelně větší slovní zásobu a zkušenosti než s němčinou

Sůwa

Mám velice slušný důchod, protože jsem měla i slušné příjmy. Přivydělávat si nemám zapotřebí, ale můžu si po celoživotní dřině spokojeně užívat co mne baví.

honza19hk

Ruční i strojní trhání pařezů.
Hupcuky nebo technikou Tatra 813 8×8,BVP,VT-55,VT-34, LKT 81T

Deli

Při mateřské jsem začala podnikat, malá potravinářská výroba, sice byly velké náklady, než jsem vše rozjela (potravinářsky schválená provozovna), ale odbyt přibývá, výrobky se dobře prodávají, obzvlášť teď před Vánoci. Práce mám až nad hlavu, jsem spokojená.

dudu

Něco občas kápne ze zisků a dividend z investic do akcii a poslední dobou také úspěšně doluji pohledávku ze zděděných vypořádacích podílů v jednom bývalém zemědělském družstvu.

Michal Kole

Nijak

legálně to vzhledem k mému invalidnímu důchodu ve třetím stupni moc nejde bez „obstrukcí“ pro mě nebo zaměstnavatele

a nelegálně je to o ..... průser slušně řečeno i když sehnat práci bez byrokratických problémů by bylo jednodušší.

Natty*

Kdyby se to tak dalo říci, prodejem věcí přes bazary :)

mosoj

Provádím ohňostroje.

venkovan

Tancováním v baru u tyče.
Když nastoupím, hosté po mne vzteky házejí i peněženky. Takže pohoda.

anonym

K důchodu účetnictvím a kartářstvím. No a dá-li se tomu říct přivýdělek, tak ještě „čtu“ ermaily a zumaily (ale tady na výdělek moc nevěřím).

led

Používam rozum
PS.
vlastný

jendahun

Nijak.Přijdu z práce tak sedřený,že jsem rád,když si večer spočítám výdělek,natlačím pár cigaret a vyčistím pilu na druhý den.Občas něco prodám na Aukru.

beer

K důchodu pracuji na veterinární ambulanci jako asistent.

radce

Dělám ve stavařině, občas něco z demolice místo odvozu na placenou skládku „umeju“ a prodám na Aukru…

BandiOl

Propaguji výrobky jisté maďarské firmy. Jedná se o MLM, čili, získávám zájemce o výrobky a další zájemce o propagaci.

Vlada1861

Já zkouším různé věci na internetu, třeba tady běží teď zajímavá akce viz. http://www.use­trito.cz/jak-na-levna-jidla-50-kc-bonus-na-jidlo/ jde o to že dostanete různé bonusy za registrace a takhle se dá nastřádat nějaká ta korunka ke korunce, a nebo třeba nějakou akci doporučíte někomu a máte z toho taky nějakou kačku :)