huxa

Jak si představujete staromládenecké doupě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Doupě si ani nechci představovat- to musí být teda pelech …brrr.Ale pěkný staromládenecký byteček – s mužskými nápady a vychytávkami ,zařízený do nejmenšího detailu – to je pak paráda.

Další odpovědi
Sůwa

Mám pár kamarádů – typických starých mládenců a do jejich brlohů raději nelezu. Když pořebují něco vyprat, zašít a pod., tak mi to přinesou domů. Jejich obydlí znám pouze z vlastního popisu a z vyprávění ostatních. Jim se tam ale líbí a to je důležité.

Drap

Jako normální byt, kde žije starý mládenec. Ostatní záleží na konkrétním jedinci.

anonym

Asi tak : http://www.tvrda­realita.cz/ima­ge/w-735,h-600,qr-2:1/2010-12-11/fenomen-stary-mladenec.jpg