hanulka11

Jak si přečtu dnešní annonci na webu – jde to vůbec ?

Chci jí jako listovat .Děkuji všem za pomoc.
Doplňuji:
to znám – ale chtěla jsem noviny /tak jako si prohlídneš na webu letáky a katalogy/a listovat v nich a ne si rozklikávát kategorie- proto se ptám, zda to vůbec existuje

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.an­nonce.cz/
Doplňuji:
Tak to promiň,ale na něco takového jsem nenarazil. Jen teď doufám,že nebudu potrestán,někým, že vkládám nesmyslné odpovědi.

Další odpovědi
Michal Kole

Pochybuji, protože annonce jsou placené inzertní noviny, kdyby to dali zdarma na web tak by přišli o tržbu.

U inzerátů na webu dokud nevyjdou v novinách tak není uveden kontakt na inzerenta, teda je možnost poslat SMS za 10 Kč.

hanulka11

nene to nejsou nesmysly, poslal jsi dobrý odkaz jen jsem to asi špatně napsala . Ale zřejmě nic takového není – nevím nenašla jsem ať hledám jak hledám – díky