Romeo

Jak si pořídit nejlevnější internet do mobilního telefonu?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak si pořídit nejlevnější auto?
Koupit.
Ovšem kde a jaké je závislé na tvých potřebách.

Podobné je to s „internetem do mobilu“ – pokud nenapíšeš k čemu, nikdo ti nemůže poradit přesně.
A pokud myslíš ´pro připojení´ – jo, to auto je na ježdění.
:-O

Nejdřív se zamysli, co vlastně chceš – a pak otázku přijatelným způsobem zformujuj.
😉

Další odpovědi
anonym

Máš svého operátora? Máš! Tak mu napiš, zavolej, navštiv jeho www stránky!

klumprt

Vystudovat farmacii, stát se členem komory lékárníků a získat tarif z Klubu lékárníků. Myslím, že 3GB za 150 Kč měsíčně docela jde.
Doplňuji:
Nebo stačí mít lékárníkem někoho z rodiny. Postačí i laborantka.

klob1

Tak jsme měli T-mobil na 3G.zašlo se tam řeko, že potřebuješ to ít atak atak. jinak, že končíš. Paní zavolá kamsi a oni to je odklepnou ve smlouvě upraví, že jako dobrý bezkonfliktní zákazník má přání. Hele mi to tehdy udělali 3G dat za 50kč. Když ukážeš, že jsi obchodník jde o všechno. ono potřebují také od tebe něco mít ne?
Teď už je ČR přeinternetovaná, takže wifi, a troška úprav a jedeš zadáčo stále bez omezení.
Jinak každý trošku kdo myslí, může jet net bez omezení a zadáčo. Také už vím , že to jde. Internet potřebuje jen zařízení, které komunikuje obousměrně. takže Bluetooth má dost mobilů dnes a wifi také. A tím se dá přippojit, jen vedět, kde máš nejbližší bod na net. Třeba i soused, kterému běhá net. Co je vlastně signál?Vlny. Jediný, kdo blokuje net je vždy nějaký provozovatel, přes kterého to jde. No,když se mu vyhneš, tak to přece běží také. Stačí chytrá destička, která umí příjmat a vysílat.
Dříve jsme strkali peníze různým provozovatelům,ale dnes?Proč? Je to síť, nic jiného. Te´d dokonce se přenos i dostal na 1G/s. ,ale to můsí být dobré podmínky. Jinak jedu an 70Mb/s bez omezení dat.
Tak co se nechat někým omezovat?A ještě platit? Jo, vlny jednou.
Takže nežli jsme na to přišly a přešli, tak jsme platili měsíčně 200kč bylo to notebook, doma a mobil. mobil jen 20MB dat rychlý, po vyčerpání pomalý net. notebook 3G dat na rychlém. A domací bez omezení dat a rychlost 50Mb/s. A dnes pohoda, bez placení omezení stále rychlý.
každý takový technik ti poradí, jak destička se dá udělat a zté pak připojíš zařízení, které chceš.