Bruky23

Chtěl bych koupit „herní“ mobil s androidem, dotykáč a za levnou cenu max do 4000Kč muzete psat i vice typu díky.

Chtěl bych koupit „herní“ mobil s androidem, dotykáč a za levnou cenu max do 4000Kč poradte mi prosím muzete psát i více typu.

Odpovědi
Frajomil

POkud chceš na hraní tak si kup tablet, sama jeden mám, nějak za 3 nebo 2 tisíce-goclever
jINAK BYCH KUPOVALA SAMSUNG GALAXY MINI2 :)

Orange

No za takovouhle cenu „herní mobil“ neseženeš, minimálně ne nový. Jsou dvě kategorie her první běhá skoro na všem (Angry Birds, Where's my Water?, Cut the Rope) a druhá, kde potřebuješ alespoň mobil za 6 tisíc (Dead Trigger, 3D hry od Gameloftu)…

GTA Andreas

Za GoClever za 1.600 korun je škoda peněz. To je k ničemu ani se to nepřipojí na wifi. Běž do mobilu. http://android-telefony.heure­ka.cz/?o=4

filipes03

tenhle samsung galaxy mini 2 tady je otkaz: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s6500-galaxy-mini-ii/ .sam ho mam.

Bedy

Tablet do 4 000 Kč je spíš drahé zrcátko, než tablet.
To samý u mobilů s Androidem – řada levných Androidích mobilů jsou málo výkonné a časem se budou sekat, zpomalovat, prostě zdroj utrpení akorát.

Ono i mobil do 4000Kč s Androidem většinou za moc nestojí. Kdžy mobil s Androidem, tak aby aspoň měl minimálně 512MB RAM (ale doporučuju ještě víc) a aspoň nějaký 1GHz procesor. Jinak to stojí za starou belu…