Klokan88

Chci si koupit nějaky mobil s Tegrou 4.

Chci si koupit nějaky mobil s Tegrou 4. Který je podle vás nejlepší. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
S nějakou příjemnou cenou.

Nejlepší odpověď
Bedy

Na benchmarky bych nespoléhal, každý výrobce aspoň trochu podvádí, zejména výrobci z Asie. Osobně bych si nekoupil nějakou no name značku, hlavně z důvodu, že tu není žádné obchodní zastoupení, v solidním eshopu se to sehnat nedá a hlavně, co ze zkušeností vím, řada asijských výrobků neznámých značek je značně poruchová. Čest výjimkám však.

O Xiaomi se v poslední době dost mluví, přesto však zatím mou důvěru nemá a pravděpodobně jí ani nezíská (na základě zkušeností s mobily Huawei či ZTE z Číny).

Jinak jsem našel od ZTE mobil s tegrou 4 – vizte http://www.sve­tandroida.cz/zte-predbiha-konkurenci-tegru-4-nasadi-do-mobilu-mezi-prvnimi-201307 Avšak jej nedoporučuji, nýbrž jen zmiňuji.

Já spoléhám na osvědčené značky, protože ta značka tam není jen kvůli tomu, že tam hezky zapadá do estetiky přístroje, ale že značka by měla zaručovat určitou kvalitu či jedinečnost apod. A u některých značek je to opravdu vidět, například u značek jako Nokia či Apple. Tam ta kvalita je na velmi vysoké úrovni, mají servisy všude možně kdyby náhodou, mají obchodní zastoupení a tak dále.
Značka tam není jen pro srandu králíkům.

Další odpovědi

Xiaomi mi3 v prodeji od příštího úterý na asijském trhu. Už jeho předchozí model podle benchmarku od AnTuTu je nejvýkonnější mobil.
Doplňuji:
Když chceš levný telefon tak proč sháníš něco s tegrou 4? To se chceš před kamarádama vytahovat? Xiaomi má nejlevnější smartphony vzhledem k jejich výkonu.

http://www.giz­china.com/2013/09­/25/nvidia-tegra-4-powered-zte-geek-now-sale-308-china/

Jsemtady

http://www.nvi­dia.com/objec­t/tegra-superphones.html

Ten Xiaomi je zatím jedinej.