Jaký/který mobil do 9000 Kč doporučíte?

Potřebuji nový mobil s cenou do cca 8000 Kč. Hodlám si ho zakoupit z Číny, protože tam je lepší poměr cena/výkon. Potřebuji, aby měl:
čtečku otisku prstů
nejlépe kovové tělo
silný procesor
vnitřní úložiště (potažmo s SD kartou) min. 32 GB
podpora NFC
dobrý fotoaparát vzadu i vepředu
nepotřebuji velkou baterku
android 6.0 +
bezdrátové nabíjení
displej 6 palců +
displej až ke stranám
podpora místních LTE pásem je pro mě výhoda (ale nemusí)
POKUD ZNÁTE MOBIL S TĚMITO PARAMETRY, NAPIŠTE HO SEM. PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. Barbar2

Odpovědi
iceT

Pokud si neopravíš poslední větu, tak se asi prd dozvíš, protože si výslovně přeješ, aby ti nikdo nic nepsal.:-)))

Tak mám v úmyslu si našetřit na Honor X5. Pár tvých priorit splňuje.

bububabu

To by sis měl rozmyslet. Nakupovat z Číny elektroniku se nevyplácí, jak kvalitně tak finančně. Počítej s tím že zaplatíš celnici hoodně penízku navíc…