Kazatel

Jak si poradilo nacistické Německo s Ježíšem Kristem, Židem, jakožto symbolem křesťanství?

Jak si poradilo Nacistické Německo s Ježíšem Kristem, symbolem křesťanství, jakožto Židem?

Odpovědi
Gus_Fring

Gott mit uns.

Pepa25

Nacisté vymysleli „pozitivní křesťanství“, židovský původ popírali, dokonce vytvořili Institut zur Erforschung und Beseitigung des jüdischen Einflusses auf das deutsche kirchliche Leben neboli Ústav pro výzkum a eliminaci židovského vlivu na německý církevní život …

Zdroj: https://de.wi­kipedia.org/wi­ki/Positives_Chris­tentum