vivatisCZ

Jak si ověřit dobrý stav vozu z bazaru?

Zdravím, chci si koupit ojetý vůz, ale mám strach, aby fungoval tak jak má (aby byli v pořádku kotouče a tak) Jak si to ověřit?

Odpovědi
Nerevarin

Vzít s sebou nějakého známého, který tomu rozumí. Určitě někoho najdeš a když ne, tak kamarád kamaráda bude třeba nějaký mechanik, nebo alespoň někdo, kdo tomu rozumí a trochu se v tom hrabe.
A na internetu je celá řada článků a návodů na co si dávat pozor a na co se zaměřit. Stačí do google zadat na co si dát pozor v autobazaru, nebo něco takového.

yuko

K tomu mame kamarady nebo pribuzne, nekdo z nich se v autech urcite vyzna a rad Ti pomuze. Taky je treba se v tom aute projet.

karfigol

Já jsem dal automechanikovi nějaký peníze aby se mnou zašel do bazaru a pomohl mi auto vybrat, vyplatí se to. Co se týče horšího výkonu, to je běžné, stačí po zakoupení zajít na tuning motoru http://www.mereni-vykonu.cz/ a auto bude šlapat jako nový