mates13let

Jak si najít holku? Jsem prostě už jedinej, kdo neměl holku. Je mi 13 let.😢😢😢

Nejlepší odpověď
marci1

Holka se nehledá, buď ji potkáš, nebo ne. 😄

Další odpovědi
elkon

Co se plašíš, v tvém věku na to máš dost času. Sám vidíš, že si holku neumíš najít, má to logiku, Právě proto, že ještě máš dost času. Vše přijde samo až bude čas. Buď v klidu a neblbni.

Mravenec

To je holt ta uspěchaná doba. A vztahy na týden. Počkej si na tu pravou.

Dochy

Klid. O nic jsi zatím nepřišel. Jednou z otázek je co pro Tebe znamená „mít holku“. Mimochodem, obvyklé je o těchto věcech mlžit, takže silně pochybuju o tom, že jseš jedinej.

zjentek

Laskavě miluj platonicky a od toho máš ruky!

cappuccino

Nesmis tem klukum taky vsechno verit!!

VaclavZeman

Tak jestli nemůžeš najít holku, tak si najdi kluka. Děkuju.

ZuzanaNa

Neboj, znám hodně kluků, kteří ještě v 19 letech nechodili s holkou!