bolak

Jak si hledáte doktory?

Znáte stránky znamylekar.cz? Pokud jo, už jste přidali nebo hodnotili svého lékaře, případně přidali fotku? A seděj ty recenze va vašeho doktora? Najděte si toho svýho a řekněte.
Doplňuji:
Lidi, tak to trochu rozveďte když dáváte na „nic z toho“. A ještě ohodnoťte všechny své lékaře. Když jsou dobrý a maj záporný hodnocení, tak jim aspoň zvednete rating. Čím více tím lépe, aby i ostatní měli z čeho vybírat. A přidejte k nim i fotky pokud máte.
Vono je dobrý vědět jak ten člověk taky vypadá, třeba nepudeš za dermatologem kterej má ksicht plnej akné nebo si nenecháš spravovat chrup vod chlapa, kterýmu když se na tebe usměje, z huby čouhaj jen tři zuby.. a z toho ještě dva zkažený. Stejně tak se nenecháš operovat od chirurga kterej nemá ruce… jsou takový…já bych mohl vyprávět…

Nejlepší odpověď
briketka10

Beru toho co je nejblíž

můj obvodní lékař ten je na stránkách znamylekar.cz má tam pochvalné recenze a i všichni mí lékaři ke kterým chodím, jako je zubařka, ortoped, chirurg, neurolog, neorochirurg, onkolog tam mají výborné hodnocení :)

Další odpovědi
www

Nic z toho

Opět málo možností.
Stránky znám již několik let, hodnocení svého lékaře jsem taky udělal. Názory lidí jsou ale velmi různé, přecejen jsme na netu.
Já si lékaře vybral podle vlastní zkušenosti z dřívějška a jsem dodnes spokojen. Názory od ostatních jsou na téhož lékaře vesměs kladné.
Doplňuji:
Dobrá, rozvedu to.
Hodnocení je subjektivní, navíc, málo který lékař na to reaguje. Nepropadám názorům jiných a řídím se jen vlastními zkušenostmi, což doporučuji každému.
Co člověk, to názor, hlavně na netu. Takže-s rezervou brát i hodnocení lékaře! Ne každý napíše totiž vše ☹.

Damiana

Nic z toho

…a (skoro) od všeho něco.
Obvoďáka naštěstí nijak významně nepotřebuji a když, tak mu jen nadiktuji, co mi má napsat. Je to spíš takový úředník, než lékař, ale je rychle po ruce. Holt, nebydlím v Týništi, abych vyfasovala nějakou primářskou sovu. Odborné lékaře mám dokonale vytipované – jsou to kapacity ve svých oborech a dost jsem si je proklepla i při mé práci. Takže, když něco, vím kam se v klidu obrátit. Nebýt třeba doktorů Pretla a Pavelce, můj manžel by tu asi už nebyl. Tu stránku s recenzemi doktorů znám, nikdy jsem tam ale jakkoliv nepřispívala, ani se tím neřídím, protože mi to nepřijde objektivní. Právě Dr. Pretla tam úplně zatracují a u Dr. Pavelce je to přesně Ano-Ne – nic mezitím. Já si cením hlavně odbornosti, to jak se lékař chová je jistě jeho minus, ale určitě záleží i na chování pacienta. Kdo „sedí“ mně, může „ležet“ v žaludku jinému. Já osobně mám s oběma vynikající zkušenosti. Pretl je sice „mistr světa“ a Pavelec je „nesnesitelně“ žoviální, ale oba umí. Předpokládám, že na těch stránkách chválí jistě nejvíce rodina, ale také je hodně poznat, kdo z pacientů je nějak vážně nemocný. Někdy se opravdu nedá nic dělat a lidé tam shazují všechnu vinu na daného lékaře. Dost mě také odrazuje, když se ženy shodují třeba v tom, jaký je jimi zvolený gynekolog fešák, fajn chlapík, pro každou srandu a umí nastolit příjemnou a pohodovou atmosféru! To by chtělo spíš nahlásit na policii, ačkoli… Ne každý(á) asi vyhledává lékaře jen ze zdravotních důvodů.
Podle mne je ale úplně nejhorší varianta doktor-celebrita!

anonym

Nic z toho

Doplňuji:
Máme jednoho lékaře ve vedlejší vesnici, ale dlouho jsem u něho nebyla, tak ani skoro nevím jak vypadá.

anonym

Nic z toho

Potřebovala jsem všechny lékaře, protože jsem se přestěhovala z Moravy do Turnova. Otevřela jsem si internet a jela odbornost po odbornosti a vyhledávala lékaře a telefonovala. Nakonec se mi chtě nechtě podařil nevídaný kousek – všechny lékaře mám do 3 minut od domu. Zubní doktroka a obvoďák mají ordinace vedle nemocnice a vše ostatní mohu řešit přímo v nemocnici. Je to nejskvělejší řešení, jaké mne mohlo potkat.

Sůwa

Podle recenzí na netu

Původně jsem skutečně volila toho, ke kterému chodila máma, ale nebyla to dobrá volba. Tady jsem získala link na znamylekar.cz a začala jsem se změnami. Hned první volba praktické lékařky byla víc než skvělá. Když vám někdo 6 let tají vážnou nemoc jen aby nepřišel o peníze…Už mi zbývá poslední, ten je tak dobrý, že nové pacienty nepřibírá, zatím se mi podařilo získat aspoň jednorázovou konzutaci, třeba i placenou. Budu usilovat aspoň o zápis do nějakého pořadníku. Dokud je člověk zdravý, tohle neřeší, chápu.

Drap

Nic z toho

Doplňuji:
Za posledních deset let jsem snad u lékaře nebyl. Pokud by bylo třeba, tak mám zetě lékařem. Jaké jsou na něho recenze netuším.

anonym

Na doporučení od známých

Tady asi někdo ve škole opisoval, viz odkaz s totožným webem:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-navstivili-http-www-znamylekar-cz

terry

Nic z toho

fablen

Beru toho co je nejblíž

Naggi

Beru toho co je nejblíž

IQ tykve

Máme rodinného lékaře

Terryle

Na doporučení od známých

anonym

Kdepak máš toho švindlíře, co údajně chodí k mámině doktorovi?

bolak

Ach ty počty…

To je tak když to počítačovi nevyjde v zaokrouhlování a celkovým součtu a tak dá zbylý procento tomu co má nejmíň, aby neovlivnil výsledky.

bolak

Drap: Jak se jmenuje zeťák, já ti to zjistim. :)