roxy52

Už jste navštívili .http://www.zna­mylekar.cz ?

A pokud ano,hodnotili jste svého lékaře? Takovýhle stránky mají podle mě smysl.Nejlepší by bylo,kdyby je taky navštěvovali právě ti hodnocení lékaři,kteří často žijou v doměnce,že jsou jediný a zároveň nejlepší na světě.

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, hodně dobré stránky. Poradila mi je kamarádka a je fakt, že už jsem si „svoje“ doktory projela. A hodnocení vcelku odpovídají mým dojmům. Taky jsem ohodnotila. Ale jestli je budou navštěvovat doktoři – to nevím. Dobrý doktor nejspíš ví, že ho pacienti uznávají, nemají z návštěvy u něj přehnaný strach a pozná, jak se v ordinaci cítí. A špatný doktor to bude brát jako neoprávněnou křivdu a stejně se sebou nic neudělá. Ale je to super návod pro lidi, co hledají nového doktora nebo pro ty, co jsou třeba v novém prostředí a potřebují se akutně objednat k dobrému specialistovi…

Další odpovědi
Miroslavst

Ano navštívil. Hodnocení jsem dával. Má to jednu chybu. já si za svým hodnocením stojím a mohu ho i zdůvodnit, ale lékaři se ohání tím, že je tam údajně i spousta lží.
Takže jak se to vezme.

hanulka11

Hm ,já jsem si zadala vždy toho dotyčného lékaře o kterém jsem se chtěla dozvědět- jak lidi ho hodnotí a nikdy tam nebylo nic .Škoda mnoho lidí to asi nezná a tím pádem.........

anonym

jé děkuji Roxy,tohle jsem nevěděla že existuje,jsou to dobré stránky

vecernice

Jo jo navštívila a odpověděla upřímně.A taky jsem mrkla na ostatní lékaře,které znám a zrovna je nemusím.Byla jsem ráda,že nejsem sama,ale taky mě některé názory docela překvapily.Jednou jsem docela zírala na doktora,kterej mě poprosil jestli bych o něm nemohla napsat něco pěkného,protože to potřebuje trochu vylepšit.

martina1

Stránky znám a alespoň o našich lékařích vím,že na hodnocení koukají.Nejsou tam všichni,ale ostatní mají hodnocení dobré,protože dobře pracují.Stránky ráda nemám,protože pokud jsem s lékařem nespokojaná,tak si mohu zvolit jiného nebo daný problém řešit přímo s ním.Málokdy je záporné hodnocení podepsáno skutečným jménem a to se mi zdá nefér vůči lékaři.Ostatní nemohou objektivně posoudit,proč je pacient s lékařem nespokojený,když neví co vše je v pozadí celé věci.To nechci tvrdit,že všichni lékaři jsou super profesionálové a vždy postupují a vystupují bez chybičky.