SabčaElis

Jak se zeptat učitele ze ZUŠ na konzervatoř?

Opravdu nevím.. :( Zítra mám zkoušku s žesťovým souborem a pak budu zase chodit normálně do hudebky (hodina, flétnový soubor, orchestr). Prosím poradte. Hraju na baskřídlovku a hudba mě moc baví. Všichni mi říkají, že hraju krásně, ale nevím, jestli ten názor sdílí i učitel, proto nevím, jak mu to říct. Navíc nelze studovat baskřídlovku, na tu jdou udělat jen talentovky, pak bych hrála na tubu nebo pozoun. Prosím, poradte :)

Nejlepší odpověď
Sáva

No uplne normalne. Pane uciteli, doporucil byste mi konzervator?

Další odpovědi
brillant

Podobná otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hudebka-ctete-dole

Lamalam

Třeba: „Pane učiteli, myslíte si, že mám na konzervatoř?“

Kelt

Možností je několik. Můžeš se zeptat sám, nebo rodiče. Možná, že nějaké náznaky jsou zřejmé i bez ptaní. Jsi technicky dobrá? Cvičíš denně a jsi lepší než ostatní, nebo aspoň mezi lepšími. Dokážeš zahrát skladbu z listu, zapamatovat si a zahrát zpaměti? Ale nejlepší je se přímo zeptat – myslíte si, pane učiteli, že bych to mohla někam dotáhnout, kdybych se věnovala hudbě? – něco v tom smyslu