dgfdgf

Jak se zbavit smutku? Není mi dneska dobře.

Nejlepší odpověď
Drap

Zajdi s do lesa. To vždy pomůže. Že je tma nevadí

Další odpovědi
Lamalam

Začni slavit, viz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-je-mozne-dnes-20-3-oslavit-mezinarodni-den-stesti-i-kdyz-stesti-je-stesti-a-neni-soucasti-casu

Mc Merkurion

… běž spát a vyspi se z toho …

ivzez

Tak na tuhle otázku bych také potřebovala odpověď.
Už od pátku…

yuko

Poslechnete si pekne pisnicky, ale ne ty, ktere Vas robreci pro pomysleni na nekoho milovaneho…Po­divejte se na komedii, ale ne na drama. Povykladejte si s prateli, dnes mate tolik moznosti – vzdy je nekdo online…Zazpivejte si, udelejte si vylet, zijte, delejte neco, zamestnejte se. Kazdeho obcas prepadne smutek…Dejte si sklenici vody a pripijte si na zdravi.

Arne1

Sežeň nějakou kamarádku…

marci1

Že ty jsi vyzvedával kluka ze školky? 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/03/­20/jyCBA.png

zjentek

Zkus se na internetu vyjímečně zabývat některým z životních stylů, který tě jinak nijak nezajímá. Přenes se do jiného světa, jiné dimenze…
Hare Krišna! ;)))

Anikitos

Pusť si oblíbenou hudbu – a pěkně nahlas, podívej se na dobrý film, který jsi už dlouho neviděl, běž si zacvičit, čti si, nebo to zaspi, zítra bude líp až se probudíš…

Jo a jestli si holka, tak se najes, zjistil jsem, že když mají hlad, tak jsou podrážděné.

Stingo

Pusť si neco veselého. Třeba A je to!

mzm

Zkus práci. Cokoli. Vymalovat, vyplet zahrádku, pořezat dřevo, prostříhat stromy, přestavět nábytek, zaštopovat ponožky, upéct buchtu/husu…
Trochu lepší na smutek je, když se dílo podaří :)