Duvemblejt

Jak se zbavit rze na penězích?

Mám rezavou jenom 50 Kč a 1 Kč , co stím?
Doplňuji:
Prosím k věci!!
Tohle vím i já..

Nejlepší odpověď
Lucijej

Zbav se peněz ;o)

Další odpovědi
MadAnnie

Měla by pomoci originál Coca Cola, to je dosti dobrá žiravina, starožitníci s ní čistí mince a tím tak šetří za drahé čističe. Stačí na noc namočit a ráno přetřít, ale nevím jak to bude fungovat na rez… A podotýkám musí to být pravá Coca Cola, jiné náhražky nejsou takové „žiraviny“…

led

„Peniaze sú ako hnoj, treba s nimi hýbať“ ináč sa pokazia.
citát Dolly Leviovej z muzikálu Hello Dolly

Drap

Mechanicky...­...popřípadě naleptt odrezovačem

Děda Louda

Peníze se mají točit, pak nestačí rezivět, ale pozor, začnou se nebezpečně množit.

samicek333

je zbytečné utrácet za to, aby nebyly dvě mince rezavý, prostě bych je někde udala

NotFound

citrón nebo ocet se solí a kartáček…
ale na příliš zkorodované mince to asi stačit nebude