karamela4

cim cistit mince?

jaky pripravek se da pouzit na vycisteni minci

Odpovědi
akna

Zkuste zubní pastu , kašičku ze sody a nebo dát do plátěného sáčku a vyprat v pračce.Nevím,jes­tli by to šlo i vatičkou AURON,která je na šperky.

stryda

zkus cilit bank smichany se sidolem cistim tak mosazny starozitnosti

Speedy

Tady ale záleží na tom, jestli chcete mince čistit jen pro krásu, nebo pokud se jedná o numismatiku. Pokud se jedná o historické mince, tedy o numismatiku, tak se na to používá úplně jiná procedura, nebo se nesmí čistit vůbec.