Boy 13

Jak se zbavit puchýře?

Udelal se mi puchyr na pate a hrozne to boli, je bily. Jak se ho zbavit? Nekdo pise, ze ho nemam vubec propichovat !

Odpovědi
Tw!st

Vždycky jsem puchýř propíchnul a puchýř hned zmizel.

marci1

Návod: https://www.wi­kihow.cz/Jak-o%C5%A1et%C5%99it-puch%C3%BD%C5%99-na-noze

Mc Merkurion

marci1: … teda odkaz suprovej, jen jsem nevěděl, že se to má dělat s tím propíchnutím až takto důkladně, ale co mne dorazilo, bylo toto: „Nepoužívejte lepicí pásku.“ … to je teda gól, to by mne fakt nenapadlo, za to nominaci …