JájsemRaibek

Co je to za „vodičku“ v puchýři?

Co přesně je ta „vodička“ v puchýři a má se puchýř propíchnout, aby vytekla či ne?

Nejlepší odpověď
da ny

Záleží na typu a původu puchýře.
Obvykle tkáňový mok nebo zánětlivý exudát. (pustula apod.)

Další odpovědi
louskáček

Při ponechání puchýře svému osudu se natahuje až dojde k prasknutí.K nás­lednému vyschnutí ,popraskání této natažené pokožky a k otevřené ráně pod puchýřem.Já jej nepropichuji.Ale jehlu zabodnu vedle a vrstvou (škárou) pod pokožkou projdu do puchýře zespodu aniž bych poškodil pokožku na puchýři.Při vyjmutí jehly,tímto otvorem mok odkape.Hojí se to velmi dobře.