Avatar uživatele
jirka F

Jak se zachovat na železničním přejezdu, kde lze očekávat velmi zvýšený pohyb cyklistů?

Když za sebou pojedou 3 cyklisté z jedné strany a já z druhé tak jak to udělat aby oni mohli žel.přejezd bezpečně přejet a já také.Předjíždět je na přejezdu přece nemůžu.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2142 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Divná otázka… Cyklisté mohou jet přeci jen ve tvém směru. A teď nejsem si jist, ale předjíždět jednostopá vozidla na železničním přejezdu snad zakázáno není. A já to hledat nebudu… Zkus to najít Ty.

Tak jsem to našel: Nesmí. Bez vyjímky.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kurec

Tak počkej než oni přejedou žel. přejezd a pak je předjeď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokud dobře rozumím z popisu z jedné strany železničního přejezdu jdou 3 cyklisté po své pravé straně vozovky a oproti nim, po své pravé straně vozovky jedete vy. Nepředjíždíte se, ale mijíte se po své levé straně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

a učitel toto téma vsunul do výuky.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Ještě se omlouvám za nepřesnost ale autoškolu kvůli problémům u Lékaře teprve začínám měl jsem akorát třetí hodinu teorie.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Ano, ale pan učitel autoškoly prý říkal že na jednom nejmenovaném žel.přejezdu to tak je že tam jezdí cyklisté téměř neustále a ty kdo tam dělali jízdy tak často neuspěli pár prý chtělo cyklisti v protisměru předjet ale ZK jim řekl že to prostě nejde a žák autoškoly měl hned neprospěl.I když pan učitel mu říkal že tam prostě ti cyklisté jezdí často.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Cyklistu v protisměru přeci nepředjíždíš… Tím bych zásadně operoval.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Také tomu nerozumím. Nicméně zařadit se za cyklistu před přejezdem , přejet přejezd za cyklistou a pak ho předjet za dodržováni pravidel, není nic mimořádného a těžkého.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je to chyták 🙂
vysvetlenie som dala do odpovede.

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek