RQLM

Jak se zabavíte při dlouhém čekání?

Jak se zabavíte na dlouhou dobu (třeba i několik hodin), když vám třeba ujede vlak, čekáte na úřadě, …
Doplňuji:
nebo v nemocnici…
Myslel jsem spíše na nějaké ty myšlenkové hry a pochody nebo tak. Něco, co lze dělat bez jakéhokoliv vybavení.

Nejlepší odpověď
arygnoc

knihou.
optimální, protože normálně nemám na knihy čas.

jinak čekání bytostně nesnáším, snažím se vždy objednat (např. u lékaře), nebo najít vhodnější spojení.

Další odpovědi
Nikkol

četbou knihy, nebo pokud je to možné tak se jdu někam projít.

anonym

Ja uz jsem na cekani u doktoru vzdy " pripravena ". Beru si sebou knizku , nebo starsi casopisy , ktere mam doma a nejak jsem se k nim nedostala a pak je tam zaroven nechavam. -iv-
P.S. Tak jen tak zavrete oci a snazte si zarelaxovat , na to treba nemate jindy cas. Proste jen tak zklidnit oci , mysl , telo…

gnosis

tak treba na zastavce sleduju mapy, na cteni v mapach jsem vysazeny. kdyz nejsou, cumim na holky, preslapuju, chodim sem a tam nebo do kolecka jako idiot. ale vetsinou kdyz jdu na bus nebo vlak, mam to na tesno. jinak myslenkove pochody rekl bych klasicke:) premitam o zivote, o sobe, o lidech, o prirode…

u doktora jsem dlouho nebyl, ale je to peklo, pamatuju, ze na koznim jsem treba cekaval vic nez hodinu. u obvodaka uz je nastesti zarizene telefonicke objednani prohlidky. navic ma v cekarne tv, takze nejde slyset, kdyz mi kruci v zaludku :) obcas premyslim, s cim tam jdou ti ostatni.

kosaaaak

Nerad čekám, nerad stojím ve frontě, nerad sedím na místě. Když mi ujede vlak nebo autobus, jdu pěšky na další zastávku. Na úřad, do nemocnice a do krámu chodím buď těsně před otevíračkou nebo těsně před zavřením. Tam kde to jde se předem objednám, abych se takové situaci vyhnul (ale o to víc mě pak rozčílí, když se předem objednám a potom ještě musím čekat :) )Pokud mám neúřední schůzku s někým známým nebo přáteli, chodím úmyslně pozdě. Lepší když čekají oni na mě než abych na ně čekal já. :)