roxy52

Jak se vlastně dělá karamel?To se jenom rozpustí cukr,nebo se tam něco ještě přidává ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Jen cukr, nepřidáváš vůbec nic.

Další odpovědi
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=karamel&sa=Vyh­ledat

iceT

nyní je v prodeji již karamelové salko,bez práce.

tom004

Samotný cukr,já přidám kousek másla.A když se potom,někdy,„na­ředí“ rumem,není co řešit.

quentos

on se nerozpustí, on se zahřeje. Zahřátím zkaramelizuje, není tudíž nutno nic přidávat