mosoj

Jak se vám na dnešek spalo když je bin Ládin po smrti ?

Doplňuji:
V každém případě přeji všem dobrý spánek !! ale zeptám se ještě jednou. Bylo to zlo odstraněno nebo alespoň trochu snížena jeho nebezpečnost.

Nejlepší odpověď
hanulka11

to nemělo a nemá s mým spánkem nic společného, takže dobře

Další odpovědi
dědapetr

Zlo není odstraněno.Pokud se nezničí zlo celého světa,tak likvidací jedince se nic neřeší.tou smrtí si jen Barack polechtal svoje ego.Jinak spím stále dobře v rámci možností.

anonym

Nevěřím,že by se zlo odstranilo,násilí plodí zase násilí,pomstu,tady se mi vtírá na mysl jedno husitské..Vstanou noví bojovníci.!

fcoop

Normálně – na málo věcí je spolehnutí,ale na fakt,že když je jeden úchylnej,soci­opatickej gauner v pekle, tak se najde zcela jistě jinej.
To je tutovka,bohužel.

dudu

Mosoji promiňte, ale existují určité hranice, které by se ani u osoby, která náleží mezi největší vrahy v historii, neměly překračovat.
A vůbec jděte někteří se svými názory do háje. Nasaďte si burku nebo něco jiného a přejděte k radikálům.

Jikra

Nádherně!
Doplňuji:
Bohužel zlo se vymýtit nedá,to na světě bylo,je a bude ale musí se proti němu bojovat.

leas

no jen jestli to je pravda… 😉 znate amiky.

Rocker

Spalo se mi skvěle,konečně mi Usáma celou noc nechodil pod okny:-)

led

Spala som tak, ako inokedy.
Nie som stúpencom akéhokoľvek násilia, ale vychvaľovať vraždu vykonanú ktorýmkoľvek štátom na území iného štátu, aj keď ide o teroristu… Alebo snáď táto ilegálna akcia bola s povolením vlády štátu Pakistán? Prečo sa teda Pakistán k nej nehlási? Veď potom by to znamenalo, že ktorýkoľvek štát by mohol potom vykonávať svoju „spravodlivosť“ aj na území iných štátov.

Na druhej strane by prof.Havlík mohol povedať:
„Z hlediska vyššího principu mravního … vám mohu říci jenom jedno: vražda na tyranu není zločinem!“
Doplňuji:
„Vstanou noví bojovníci“
tieto slová nášho druhého socialistického prezidenta Zápotockého, v trochu novelizovanom kontexe, sú stále platné.

coco

Já si myslím,že on se zase nějaký ten bin Ládin,Hitler,Mu­sollini,Stalin a jim podobní někde někdy objeví.Jak známo,historie se opakuje.Bohužel…