Ametyst

Jak se vám líbí tanečky v Evropském parlamentu?

Bývalý europoslanec je tak rád, že už není v takovém bláznivém evropském parlamentu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BgksUSS2D98
I komentáře pod videem jsou zajímavé.

Odpovědi
_Bůh_

Jsou super 👍

zjentek

🤦‍♂️ tpč…

aliendrone

NJN, už chybí jen bleděmodré košilky s pionýrskými šátky a bude to jak za mlada. :( :( :(

Pepa25

Tady je pěkně vidět, co pan Nigel Farage celou dobu v EP řešil: jen kraviny a vnější nepodstatné věci (proto tam také vůbec nikomu nechybí). Kdo a čím jednání zahájí není důležité, podstatné je, co projednají a chválí.

paul1

Tanečky – viděl jsem i horší scény v některých parlamentech.
Nigel Farrage je „rozbíječ EU, má na svědomí brexit, po čase se k tomu přiznal a říkal, že úmyslně vyráběl se společníky lži o tom, jak bude dobře až vystoupí Británie z EU.
Takže je to jen "šašek počmáranej“
A z diskuze se mi líbí tento příspěvek:

Jiří Doherty
před 7 dny
Farage byl během celé této brexirské katastrofy velmi konstruktivní. Otevřel všechny druhy velkých jednosměrných děr pro hloupé nekompetentní britské politiky, aby mohli proskočit. Spojené království je nyní zemí 3. světa a chudí hladoví, protože potravinové banky jsou prázdné. Takže Nige opravdu začal něco, co si tak zvykl urážet a chovat se v Bruselu jako blagart a teď říká, že je tak rád, že je z toho venku. Dobře řekl Nige můj syn, ale ne ani z poloviny tak rád, že EU viděla záda vás a vašich kolegů brexitových klaunů.

Krupice

EU tancuje už tak na tenkém ledě. Stále se vzpamatovávám z toho, jak se z kdysi uznávané silné ekonomické a hospodářské organizace z pera Schumana a Gasperiho, stal politicky chřadnoucí spolek plný parodií na politiky, kteří se západním politikům minulého století nevyrovnají ani z půlky. Kde je dnes Churchill, když ho potřebujeme?

Ametyst

Paul1: Brexit byl kvůli tomu, že Britové chtěli svou zemi zpátky, a rozhodovat tam, a ne v Bruselu. Pro Brexit volili lidé, kteří měli plné zuby miliony polských instalatérů: kvůli nim nemohli méně kvalifikovaní Britové sehnat práci. Protože byznys přece miluje levnou pracovní sílu, tak zaměstná Poláka za miňimalni mzdu ( která by Britové sotva pokryla náklady na živobytí). Brexit volili rybáři, kteří kvůli EU kvótám na rybolov přišli o obživu, a britske výsostné vody drancovali Španělé, Holanďané, a nejvíc Francouzi. Kvůli rybolovu a francouzským naschválům po Brexitu malém vypukla válka mezi Británií a Francií, a Boris poslal do přístavu v Jersey válečnou loď. Brexit volili lidi svobodomyslný, kterým se zajídaly hloupé evropské směrnice, a ambiciózní globální plány, které musela Británie spolufinancovat. 100+1 důvod, proč volit Brexit a nezůstat v eurooprátce.

aliendrone

Pepa25>>> V zásadě s tebou souhlasím (o tom, co je podstatné). Potíž začne teprve tehdy, když pomyslím KOLIK by měli páni europoslanci odvést práce (a to ani nemluvím o její KVALITĚ). V takovém světle mi šaškárny bolševického stylu přijdou jako mrhání časem, který je NUTNÉ věnovat práci (a že jí ve forotě JE)! V maličkostech jako „kdo to zaplatí“ se vrtat nebudu, nejsem troškař. Vím ale, že jsou i tací, kteří si třeba nekoupí boty, neuvaří jídlo a nějaká dovolená u moře je pro ně science fiction. To s ohledem na ceny – na to prostě už nemají. A těm by to NEMUSELO být po chuti. ;) :D :D