Mirrorwoman

Jak se vám líbí kniha „Luisa a Lotka“?

Nejlepší odpověď
kapka

Ano.

Četla jsem ji, je moc hezká. Zajímavý námět. Rodiče dvojčat – sester se rozejdou, když jsou holčičky ještě hodně malé a nemohou si na společný život pamatovat. Každý z rodičů si vezme do péče jedno z dvojčat a více se nenavštěvují. Holky se ale jednoho dne náhodou setkají na letním táboře a nakonec přijdou na to, proč jsou si tak moc podobné. Dostanou nápad se vyměnit, domů se vrací každá k tomu rodiči, kterého prakticky nezná, ale moc ho touží poznat. Holkám se nakonec podaří dát svoje rodiče opět dohromady a mít úplnou rodinu.
To jen tak ve zkratce o čem to je /pro ty, co knihu nečetli/ Kniha byla i zfilmovaná.
Je opravdu moc hezká, snad i dokonalá, dalo by se říci „klasika“.

Další odpovědi
SajmonModer

Nečetl/a jsem ji.

filva

Nečetl/a jsem ji.

dědapetr

Nečetl/a jsem ji.

dougie

Nečetl/a jsem ji.

reflexman

Ujde.