Kepler

Jak se vám líbí cena a kvalita džusů Caprio?

Balení 2 l za cenu některých konkurenčních značek v balení 1 l. Rozeznáváte rozdíl v kvalitě? Já bych klidně kupoval i větší barely.

Nejlepší odpověď
anonym

Preferuji jiné značky. Kvantita není vždy kvalita, ale chápu Vás. Bezesporu v tom výhoda může být.

Další odpovědi
iceT

Občas koupím když je v akci, v Bille byl kolikrát i za dvacet . Mám ráda ananas, hrušku nebo jabko. Stejně si ho zředím vodou.

aliendrone

Je to šíleně doslazené (jablka, pomeranč, jiný jsem nezkusil). Tohle vidělo ovoce asi z Marsu nebo nwm. Všechny džusy z krabice mají takový divný chuťový „ocas“, dokonce už i Pfanner. :(

Koupil jsem nedávno na zkoušku nefiltrovaný jablečňák v takové 5l krabici s ventilem a ten jediný byl slušný, skoro jako kdybych si jablka prohnal doma odšťavňovačem. Za boha si nevzpomenu, co to bylo za výrobce, no prostě CELÝ JÁ. :(

Na druhou stranu, když vezmu 0,3l kelímek čerstvého opravdového džusu od UGA za 100Kč (nejraději mám „maliny+banán“, ale cpou tam ještě něco dalšího, myslím že jablka atd.), tak ta cena odpovídá, no.

Hufnágl

Mám rád hruškový – identická c huť. Bývá v akci v Penny.

Mc Merkurion

… děs a bída >>> navoněný, řídký, to i moč chutná líp >>> dvakrát jsem jej omylem koupil, a vícekrát nikdy, kdybych měl chcípnout žízní !!!

elkon

Nepiju, takže cenu ani kvalitu neřeším.

Kepler

Hufnágl: popsal jsi to přesně – identická chuť. Vedle toho hruškového mám stejně rád i ananasový. Ten mizí z regálů jako první.

Hufnágl

Kepler
Řekl bych že i hustota a poprvé jsem Capri ochutnal před mnoha lety v Polsku.