Avatar uživatele
Kepler

Jak se vám líbí cena a kvalita džusů Caprio?

Balení 2 l za cenu některých konkurenčních značek v balení 1 l. Rozeznáváte rozdíl v kvalitě? Já bych klidně kupoval i větší barely.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Hufnágl před 1317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Preferuji jiné značky. Kvantita není vždy kvalita, ale chápu Vás. Bezesporu v tom výhoda může být.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Občas koupím když je v akci, v Bille byl kolikrát i za dvacet . Mám ráda ananas, hrušku nebo jabko. Stejně si ho zředím vodou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Je to šíleně doslazené (jablka, pomeranč, jiný jsem nezkusil). Tohle vidělo ovoce asi z Marsu nebo nwm. Všechny džusy z krabice mají takový divný chuťový „ocas“, dokonce už i Pfanner. :(

Koupil jsem nedávno na zkoušku nefiltrovaný jablečňák v takové 5l krabici s ventilem a ten jediný byl slušný, skoro jako kdybych si jablka prohnal doma odšťavňovačem. Za boha si nevzpomenu, co to bylo za výrobce, no prostě CELÝ JÁ. :(

Na druhou stranu, když vezmu 0,3l kelímek čerstvého opravdového džusu od UGA za 100Kč (nejraději mám „maliny+banán“, ale cpou tam ještě něco dalšího, myslím že jablka atd.), tak ta cena odpovídá, no.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Mám rád hruškový – identická c huť. Bývá v akci v Penny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… děs a bída >>> navoněný, řídký, to i moč chutná líp >>> dvakrát jsem jej omylem koupil, a vícekrát nikdy, kdybych měl chcípnout žízní !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nepiju, takže cenu ani kvalitu neřeším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Hufnágl: popsal jsi to přesně – identická chuť. Vedle toho hruškového mám stejně rád i ananasový. Ten mizí z regálů jako první.

před 1317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Kepler
Řekl bych že i hustota a poprvé jsem Capri ochutnal před mnoha lety v Polsku.

před 1317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek