Postmaster

Jak se ubránit tomu, že vás evolučně nahradí autonomní robot Atlas?

Robot Atlas
https://www.y­outube.com/chan­nel/UC7vVhkEf­w4nOGp8TyDk7RcQ

Odpovědi
Drap

Mne nenahradí, tak nevidím důvod, proč se bránit.

Disraeli

Nejlíp psychiatrem. Ten už poradí. ;)

zjentek

Například zjentek zde budu zjentkem až do smrti a do té doby mě tady NIKDY NIKDO NIČÍM nenahradí! Buďto zjentek je, anebo není. Nic mezi tím. Takže osobně jsem v klidu. Jediné, co mohou, tak uspíšit mou smrt. Ale to je tak jediné, co se mnou mohou dělat.

elkon

Kdo je podělanej, vymýšlí konspirace.

Dochy

Není třeba. Vzhledem k mým atletickým schopnostem určitě nebude mít ambice mně nahradit…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.