Kepler

Jak se u vás projevila včerejší bouře Eleanor?

U nás (na Valašsku) to ohýbalo 25 m smrky až o 3 – 4 m a zůstal jsem bez internetu asi dvě hodiny. Funělo to tedy fest.

Nejlepší odpověď
Smackdown

Jen mi blikal lustr, sem myslel že si pro mě jde krvava Mary :D žadná nehoda, stromy ok

Další odpovědi
Drap

Nijak.

aliendrone

LOL, ve stověžaté tedy nic závratného nebylo. Jen (jak se zde dá čekat) tradiční vlahý lednový déšť s mírným větrem. Tedy já jsem si ničeho významějšího nevšiml. :)

Klaproth

U Slaného vítr v nárazech 14m/s. Okolo 14:00 párkrát zahřmělo, asi minutu padaly kroupy. Jinak klid.

Emefej

Trochu foukalo, ale bylo to v normě.

dubraro

V Praze pěkný fukéř. V práci to mlátilo vnějšími žaluziemi. Na opravovaném Negrelliho viaduktu servalo provizorní zastřešení.

marci1

Honila jsem po chodníku klobouk, který mi uletěl. Naštěstí se měl o co zastavit. 🙂

Usoman

On byl nějaký vítr? Na severu Čech ani vánek.

briketka10

U nás slejváky a vichr v nárazech 35m/s.
Net mi nešel 2 dny. S menšími pauzami
jen, když správce opravil poruchu.
Na emajl jsem se nedostala a sem málo.

Jan Kunčar

Olomouc – asi půlhodinová sněhová přeháňka, pak už nic.