Ametyst

Jak se těšíte na vrácení 1 hodiny času?

Dnes v noci zase začne platit středoevropský čas, zpátky k normálu. Obvykle všechno lépe stihnu a na tohle přenastavení se těším. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já sice letní čas neschvaluju, ale jinak je mi to jedno. Mám rád přirozený běh věcí.

Další odpovědi
hapiky

Těšilo by mě, kdyby žádný letní ani zimní čas nebyl!

ivzez

Už aby to bylo!
Nejradši bych byla, kdyby to tak zůstalo a stále bychom používali SEČ.

zjentek

Hm, tak to potěší… Jsem z toho po letech tak zblblý, že už mě to prakticky ani nesere.

Edison

Aspoň nebude tma, když jdu z práce domů.

A až se na jaře přejde na letní, tak se budu těšit, že se vyspím, bo nebude světlo, když chcu ještě spát!!!

Rokio

Moc se těším, protože tma nastane později.

Arne1

Vůbec. Přivádí mne to k zuřivosti. Tma bude o hodinu dřív. Pakárna.

nyjono

Je mi to volný.
Vstávám, až se vyspím. A spát chodím, až když se mi chce, ne proto, že musím brzo vstávat.

zjentek

Aji s letním sem se vypořádal, proti temu nic, zaťal jsem a přežil, ale CO JE FČIL TAK SLOŽITÉHO pochopit na pojmu PŮVODNÍ a vrátit zase jednou provždy vše DO NORMÁLU? Pšonci, no, jasné, čím víc na sever, tím víc fčil bude každý chtít CELÝ ROK LÉTO… Bože kak mě nebaví žít na planetě s lidma… !