orestez

Jak se stát žebrákem?

Určitě musí být cesta, ale jak?

A Marci, prosím tě, šlo by to, kdybych vynechal hraní automatů na výhry a sázky? Nechtěl bych přitom být hlupákem. Doufám, že to nečtou agenti z jedné banky, ve které vedu jejich účet.

Nejlepší odpověď
anonym

Cesta jak se stát žebrákem? To může být jakákoliv cesta, třeba cesta po Karlově mostě, jakákoliv ulice. Cesty vedou všude tak si nějakou najdi. Pak se obleč jako žebrák, na to ti stačí podívat se do skříně. No sedni si, pořid si nějaký klobouk, čepec nebo pouzdro na hudební nástroj. Pak je několik možností. Sedni si vedle toho, klekni si, hraj na hudební nástroj, pořid si psa a dělej že to chceš na jeho žrádlo, napiš na ceduli že jsi válečný veterán, tvé děti mají lecos chromého a nikdo ti nedá práci a nebo má oblíbená metoda, lehni si a dělej že spíš s natáhnutou rukou ve které držíš čepici.

Další odpovědi
marci1

Nejlepší způsob, jak se z chudáka stát žebrákem, je hrát automaty, sázet a brát si „super výhodné půjčky“. 🙂

Doplňuji: Vůbec nemusíš hrát a sázet. Pokud máš větší množství „zlaťáků“, stačí se o svém majetku sem tam zmínit a fešná „zlatokopka“ z Tebe žebráka udělá ráz, dva. 🙂

hapiky

Smyslná otázka by byla opačná, ale snad nejjednoduší způsob jak se stát žebrákem je vše rozdat. Komu? To bych nechal na vás.(doporučeno- kolemjdoucím). Získal by ste rovněž nový titul.

yuko

Jako zebrak muze dopadnout kazdy. Chces-li zebrat, vem si polstar, kelimek a sedni si na chodnik. Nezapomen s tim kelimkem zatrast.