Miarozali.c

Jak se stát herečkou?

Mám tady otázku od mala se chci stát herečkou v Americe co bych pro to musela udělat aby se mi sen vyplnil? Jdu vážně do toho abych si tento cíl splnila peníze si seženu ale vůbec nevím jak získat /koupit zelenou kartu. Moc děkuji za všechny odpovědi

Odpovědi
elkon

Představuješ si to jako „Hurvínek válku“. Musíš mít talent, vystudovat AMU, nebo konzervatoř, prosadit se v domácí úrovni tak, aby tvůj věhlas přesáhl hranice a pak si tě možná někdo všimne. Ovládat angličtinu, sehnat si v Americe agenta, který ti pomůže dostat se k nějaké menší roli a doufat, že si tě pak někdo povšimne a dá ti roli větší.

Filip84

My taky nevíme, nevím o tom, že by tady chtěl být někdo hercem / herečkou v U. S.

Musíš si najít nějaké jiné stránky, takové, kam chodí psát herci / herečky Made in USA. Tady to není.

Víš co, kdybys, namísto herečky v U. S., chtěla být pradlenou v KLDR, bude to podobně „inteligentní“ dotaz. 🤪🤓

paul1

Tady je povídání o Sylvii Šuvadové, ta hrála ve filmu „Kolja“ a zkoušela to potom v Americe:

Zdroj: https://www.ex­tra.cz/puvabna-muza-z-koljy-kocka-kterou-svadel-sverak-se-promenila-k-nepoznani-2bbb4

Stera

Můžete mi dát nějaké přesné zdroje o těchto otázkách, o kterých diskutovaly ženské herce?
backrooms