Jak se stát delegátkou?

Momentálně studuji na gymnáziu, učím se angličtinu, němčinu, ruštinu a španělštinu. Jsem introvert, ale nemám problém otevřeně komunikovat s cizími lidmi. Po škole bych chtěla zkusit dělat delegátku, přijde mi to jako fajn způsob jak se trochu rozkoukat po světě a zjistit, co vlastně chci dělat dál. Nemám ale v plánu dělat to celý život, v budoucnu bych se chtěla věnovat úplně jinému oboru. Je nutné mít pro tuto pozici vystudovaný cestovní ruch, nebo mi stačí pouze průvodcovská zkouška? Dá se na ni naučit i doma? Do jaké míry bych měla reálie destinací znát já, a jak mě o nich proškolí samotná CK?

Odpovědi:

Stříbrný

Jestli studuješ gymnázium, měla bys spíš uvažovat o dalším studiu. Tohle se dělá jako brigáda na léto.

Stříbrný

Uvědom si, že tam musíš v té zemi působit jako suverén. Znát zemi, nebo aspoň danou oblast, znát dobře jazyk a mít určité organizační schopnosti. Možná taky se dělají nějaké zkoušky. Dá se to domluvit možná na sezonu Vyber si jazyk, který nejlépe ovládáš a začni se informovat už teď.

Bronzový

A jakou delegátkou bys chtěla být? Čeho? Nějaké cestovní kanceláře? Bylo by dobře dotaz trochu specifikovat.
Zeptej se v některé cestovní kanceláři, jaké mají podmínky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 3008
Zlatý Drap 2028
Zlatý quentos 1310
Zlatý ivzez 1191
Zlatý led 687
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 617
Zlatý marci1 613
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.