Jak se stát asexuálem?

Nevite, jak se jim stat?

Odpovědi
marci1

Jak? Jednoduše: prostě nemít sex. 🙂
Asi takto:
Asexuál může, ale nechce. Sex v jeho životě prostě nehraje roli.
Frigidní člověk sex provozuje, ale nic při něm necítí.
Impotent chce, ale nemůže. Chtěl by mít sex, ale nejde to.

Brblal

Jak se tady radí kastrace, tak co si nechat odstranit u lékařů jen jedno varle (druhé zůstane), tím sexuální aktivita výrazně poklesne.

Kepler

Jestli je ještě čas, pak jedině kastrace.

aliendrone

Já jen ve skrytu duše doufám, že nejde o překlep a neptá se na „Jak se stát asssexuálem?“ ;) :D :D

Neboj, to přijdes věkem. V případě akutní potřeby pomůže ostrá kudla. ;) :D :D

Jinak ale vážně – asexuálem se nestáváš vlastní vůlí, nemáš na výběr.

ivzez

To není povolání → nelze se jím stát.

Kryšpín

Vykastrovat, nebude ve stáří potíž se zvětšenou prostatou

Lamyny_cz

Nesmíš toužit po sexu a nemylet na pohlavní styk s kýmkoliv. Ale myslím, že to nezměníš, že takový jaký se člověk narodí, takový je. Tobys musel obě pohlaví nenávidět.

led

Vy čo tvrdíte, že vôľou nemožno stať sa asexuálom, zabrániť živočíšnym pudom človeka, mýlite sa. Vôľa dokáže veľa, pozrite do histórie.

aliendrone

Nikdo nepochybuje, že silou vůle lze dokázt neuvěřitelné věci, ale tohle OPRAVDU není o vůli. Dám příklad:

Dejme tomu, že se rozhodnete stát se zoofilkou. Pokud máte opravdu silné odhodlání, dokáži si představit, že zatnete zuby a necháte se „obskočit“ např. pejskem, kozlíkem nebo tak něco. Silně ale pochybuji, že byste si to nějak skvěle užívala, sebevětšímu odhodlání navzdory. Skutečná zoofilka ano.

To, že někdo dokáže potlačovat až do extrému libido z něj nedělá asexuála. Jen sexuálního abstinenta. Asexuál libido postrádá a tudíž ho NEMUSÍ potlačovat. V tom je VELKÝ rozdíl. ;) :D :D

led

humorné…