nictad

Jak se bavit s klukem z vyšší třídy, když se s ním nebavím, ale líbí se mi, proto bych mu to chtěla říct?

ahoj moje dnešní otázka zní jak mám říct klukovi s kterým se nebavím že se mi líbí..moji kámošku napado že bych mu mohla napsat dopis ale se zas bojím že to bude pak vědět celá jeho třída poradte mi jak ho mám sbalit

Nejlepší odpověď
Drap

Nejprve bych zkusil mu to říct česky.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Drapem, napřed se nauč česky,
aby ti vůbec rozuměl.

Jak ho „sbalit“?
Nijak! Kluka, který o tebe nemá zájem, nelze sbalit.

DoTazatel

Promluv s ním… prostě začni s „ahoj.“
Chcce to trochu odvahy. Ale jestli si ještě na základce měla bys počkat (se vztahy).

Kelt

První by měl být oční kontakt, pozorovat ho, dostat se do jeho blízkosti a nechat ho, až se projeví. Ve škole je spousta příležitostí jak navázat hovor, takže dej mu o sobě vědět.