miskovas

Jak napsat klukovi, s kterým se nebavím, ale s nímž se znám skrz kamarády, že se mi líbí?

jak napsat klukovi, s kterým se nebavím, ale znám se skrz kamarády, že se mi líbí? A jak se ho zeptat jestli se mu líbím taky?

Nejlepší odpověď
Drap

Napiš: Ahoj! Líbíš se mi. Líbím se ti taky?
Nijak moc jinak to ani napsat nepůjde.

Další odpovědi
Hlada

Rozhodně ne!!!
Vůbec nevíš, jak bude reagovat a komu se může text dostat do ruky. Takovéto soukromé záležitosti jen osobně. Existuje mnoho vkusnějších způsobů, jak mu můžeš dát svou náklonnost najevo bez přitroublého psaní. Co by asi měl s takovou zprávou dělat?

multicccddde

No, tipuju, že neodmítne, ale právě o to jde… V TU DOBU, neodmítne… No, po nějakým čase jo… Přísahám ti to prakticky…

Reezo

Můžeš zaúkolovat třeba nějakého kamaráda, aby ti tu informaci zjistil, jestli se mu líbíš. Z předchozích otázek a odpovědí by jsi už mohla vydedukovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.