Goodmanprg

Jak se říká člověku, který má pocit, že je spasitel lidí?

Jak se říká člověku s potřebou neustále někomu pomáhat, s pocitem, že byl seslán, aby vyřešil všechny problémy lidstva?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Trpí mesiášským komplexem.

Další odpovědi
dubraro

Blázen, magor, mašíbl…
On sám se domnívá, že je mesiáš.

michalds

Donald Trump

zjentek

Netáhlo!

magorvkleci

Člověku, který má pocit, že je spasitel lidí, je nejlépe za jeho přítomnosti říkat „Pane“ / „Paní“ / „Oni“ a tykat mu / jí / jim. Za jeho / její / jejich nepřítomnosti ho / ji / je můžete označovat „osoba s psychoinfantilní histrionskou poruchou osobnosti“ nebo „sluníčkář/ka“ nebo ještě hůř.

yuko

Spasitel

anonym

otravnej pošuk