Avatar uživatele
Meffinka

jak se pracuje po silvestru…?

Můj přítel byl dnes podepsat smlouvu v Kauflandu a tam mu řekli, že pokud o tu práci stojí, tak má 1.1. normálně přijít. Nejde mi vůbec do hlavy, když všichni slavíme nový rok a prostě popíjíme, jak může jít v pět hodin ráno do práce…navíc když je svátek. Měl by si to užít každý, hlavně když si to člověk plánuje…nechápu to.
Doplňuji:
jžš..my se nechceme ožrat dop…jenom se ptám jestli se normálně takhle pracuje když jsme třeba někam chtěli jet..normální otázka a ne, že mi odpovíte hned jestli se musí ožrat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Kamionacka09 před 4130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Musí si zkrátka vybrat zda chce slavit, nebo práci. Je to jen na něm.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Mýlíš se.
Zdaleka ne všichni slaví a zdaleka ne všichni mají 1.1. i jiných svátcích volno ! Tady aspoň poprvé vidíš, jak se vydělává často i nuzný peníz..
Doplňuji:
Vítej v realitě ))

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak takto vypadá kapitalismus v celé své kráse.Za komunistů se držel svátek ve všech obchodech.
Ale jinak.V nynější době si právě každý musí rozmyslet, buď slavit nebo práce.Ve firmách kde se pracuje na vícero směn, také na noční směnu už nastupují 1.ledna ve 22 hodin nebo jiné profese (hasiči, doktoři, sestry, krmiči v kravínech, vepřínech atd.) ti také nastupují už v šest ráno a nikdo se jich neptá, zdali chtějí nebo nechtějí.Zkrátka večer se NEPIJE a ráno se jde do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Po silvestru se pracuje jako každý jiný den a platí to pro spoustu lidí,kteří jsou zaměstnáni ve směnných a nepřetržitých provozech.Věřte,že pokud přítel v tomto zaměstnání vydrží,za pár let si zvykne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

A co jako? To se musí ožrat jako každý hovado, že druhý den nevstane do práce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

U firmy tohoto typu úplně běžná věc, také od nich třeba já, jako zákazník, očekávám že budou normálně fungovat.

Jinak já mám sice naprosto volnou pracovní dobu (takže si můžu chodit do práce kdy chci) a přesto jsem tam byl přes svátky, mimo 24., 31. a 1. tam budu taky a víc než to, že je státní svátek mi vadí to, že mám zkouškové…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ohneta

A co je na tom divného? Většina obchodů má otevřeno svátek nesvátek, na to si zvykni. Jediné 2 dny, kdy má Kaufland zavřeno je 25.12. a 1.1. No nevím co tam budou toho prvního dělat, nepopletl to?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Co je na tom divného jít. 1.1. do práce.
Chodí tak spousta lidí ve spoustě profesích.
Hasiči, lékaři, policisté, ve stravování, nádražáci, taxikáři, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Dělal sem 35 let na hutích v nepřetržitém provozu. Štědré dny, Silvestry i Nové roky na ranních,odpoledních nebo nočních směnách furt pryč. Pravda je že to bylo dobře zaplacené ale kolikrát to člověku přišlo líto. A ve finále když zrušili o svátky na odpol. a noční spoje meziměstské autobusy a nebylo auto tak ti řekli (vrchnost) dostav se na šichtu jak chceš třeba i (15km) pěšky. Jo život je boj. Ahoj.
Doplňuji:
A od 1.ledna platí vyšší DPH a někdo to musí přecenit a vyměnit cenovky tak aby 2.ledna mohli prodávat.

Upravil/a: Jikra

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek