Drap

Jsem v důchodu.

Další odpovědi
Rokio

Jsem v důchodu.

Jsem v důchodu.

Mc Merkurion

Jiná odpověď.

… jako většinu svátků, nemáme výhody jako prodavačky, abychom mohli být doma s rodinou na svátky (1. je sice otevřeno, ale mluvím všeobecně) … a „Ano. Bude to za příplatek“ …

Tw!st

Nemám zaměstnání.

Pracuji na živnost a pracuji kdy chci. Zítra nejspíše budu chvíli také pracovat, abych měl méně práce na víkend.

Mp2

Jiná odpověď.

Jsem sice zaměstnanec, ale chodím si jak chci..
Tudíž jsem v práci každý den v roce kromě Silvestra a Nového roku.
Zmíněné 2 dny nejdu do práce jen proto, že by to vypadalo blbě. :)

Ať jsou příplatky nebo ne, je mi to jedno, nevnímám, co je zrovna za den.
Jen každé ráno v pátek v pekárně mi prodavačka přeje pěkný víkend.. :) tak alespoň jsem v obraze a další 2 dny tam nejdu..

allsop

Ano. Bude to za příplatek.

paul1

Jsem v důchodu.

Jsem bohužel už zasloužilý důchodce. Za dob mého mládí se do práce nesmělo, ale chodili jsme povinně do průvodu (účast byla kontrolovaná a neúčast neomluvitelná)

autacek

Beru si dovolenou.

yuko

Ano. Bude to za příplatek.

„A uz se nemuzu dockat.“ Tesim se na cestu tam a jeste vice na cestu zpet, protoze zitra mam volno.